Eesti
Shotokan
Karate-Do
Assotsiatsioon

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

EeSKA kevadlaager 2008, Tallinn

Koht: Nõmme erakool , Idakaare 5, Tallinn
Aeg: 16.mai 2008 - 17.mai 2008
Kuulutus

VALIK OSALENUTE ARVAMUSI LAAGRIST

· Kata (Heian Godan) trenn oli väga hea, ka edaspidi võiks laagrites keskenduda ühe trenni ulatuses 1-2 kata tehnika täiustamisele või uue kata õppimisele.

· Liikumistehnika harjutamine ei tee kunagi liiga.

· video vaatamine ja sealse tegevuse kommenteerimine oli väga kasulik.

· Reedel tehtud liikumisharjutused olid head, paranes tehnika. Videolõik oli samuti hea, kohtunike töö ja stiilide erinevus (selgelt näha).

· Meeldis, et laager oli Tallinnas.

· Trennid olid intensiivsed ja head.

Alar Põllu. Resümeerib, vastab, arvab, ...

· Jah, koht on täiskasvanud inimesele oluline, ehk mugavus. Meie paar laagrit, kus oleme sõitnud „eiteakuhu” ja maksnud transpordi eest hingehinda ehk lõviosa kuludest, ei ole ennast õigustanud. Hetkel ilmselt teemegi nii, et vaid Suvelaager on selline pikem ja kusagil mujal. Lihtsalt selle pärast mujale minna, et mujale minna – ei ole mõtet. Täiskasvanule ei paku pinget ilmselt sõita pool päeva kusagile teise Eesti otsa, magada külmal põrandal ja teha ikka paar trenni päevas. Lastele see muidugi meeldib

· Minu puhul andis pisut tunda harjumatus kõik ise teha. Aga küllap lähiajal kujunevad välja ka abilised, osa on juba olemas. Laagri korraldamise tehniline pool oleks vaja kellelgi üle võtta – nimekirjad, protokollid, passid jms, ...

· Trenni algus on tavalisest tööpäevast pisut hiljem selle pärast, et jätta teile alles ikkagi lõviosa nädalavahetusest.