Eesti
Shotokan
Karate-Do
Assotsiatsioon

Uudised


07. August, 2012

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

2011 Budapest JKA Gasshuku reportaaz

Vaata siit
 


29. Mai, 2012

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

JKA EeSKA 2012 Kevadlaagri kokkuvõte

Vaata siit
   


04. Mai, 2012

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

JKA Peakorteri rahvusvaheline laager

04-07 mail osaleb sensei Alar Londoni maalilises äärelinnas, Crawleys toimuvas JKA Peakorteri rahvusvahelises laagris. See toimub paarisaastatel Euroopas. 2008 toimus see Pariisis, 2010 Budapestis – meie lemmiksihtkohas J. Seekordsed treeningute läbiviijad on Tsuyama Sensei, 8.Dan JKA; Osaka Sensei, 8.Dan JKA; Hirayama Sensei, 6.Dan JKA ja Suurbritannia resident Ohta Sensei, 7.Dan JKA. Osaka Sensei ja Tsuyama Senseiga on Alaril au harjutada esmakordselt. Kuna AlarSan’i litsentisid on kehtivaid ja muid eksameid kavas ei ole, siis saab ta enda sõnul keskenduda treeningutele ja suhtlusele. Hoiame talle pöialt ja soovime talle edu. Alati laagritest tulles on ta täis entusiasmi ja uusi ideid, mida ka oma õpilastele varmalt edastab. Kõik JKA selle taseme laagrid on inimvõimete piiril laagrid. Haltuurat ei tehta.
   


22. Detsember, 2011

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

JKA tugevam kui kunagi varem – juba 114 liikmesmaad

JKA on vahepealsed kriisid lõplikult ja tänaseks ka selgelt edukalt lahendanud. Organisatsioon tugevam, kui kunagi varem – juba ühendatakse 114 liikmesmaad. ÜRO-s on 190 maa ringis. Seega JKA on endiselt ja ilma kahtlusteta selge shotokan karate lipulaev. Üksikutest eraldunud komeeditükkidest enamik on tänaseks ka ära põlenud, kui kasutada metafoori. Seega JKA jätkab endisel kursil – Karate kõrgeimate traditsioonide hoidjana.


2012 JKA/WF Members
   


20. Detsember, 2011

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

Tagasi Norrast...laagri ülevaade

Sensei Alar saabus tormituulte kiuste tagasi kodumaale JKA Norra 25 Aastapäeva laagrist Bergenis. Alar San’i muljed olid ülivõrdes: „Laager oli fantastiline. Üldse osales 650 karatekat, esindatud oli 19 maad. Meie grupis oli 24 harjutajat ja saime seega vägagi individuaalset trenni. Kõik tingimused olid suurepärased. Ütlus – kõik on korras nagu Norras, sai jälle kinnitust. Selline laager, kus tänu muljetele ja emotsioonidele ei taha õhtul uni tulla, oli mul viimati 22 aastat tagasi J. JKA on täna endiselt väga tugev ja võimas ning see oli ka selgelt näha. Suurepärane metoodika, suurepärane korraldus, suurepärane õpetajate kaader. Olen „täitsa läbi“, see on inimvõimete piiril karate. Laagris osalesid ootamatu ja meeldiva üllatusena ka kahe maa JKS ja ühe maa JSKA peainstruktorid – sooviga JKA-ga liituda J.“
Osu
PR Grupp

LISATUD NORRA LAAGRI ÜLEVAADE
   

Lehekülg 4 / 13

<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>